Продукція > AVX > BF014D0154KDA
BF014D0154KDA AVX
Виробник: AVX
Конденсатор пленочный общего применения 150nF , 5mm , 10% , 63V... Група товару: Конденсатори Корпус: Rm=5mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор пленочный общего применения 150nF , 5mm , 10% , 63V... Група товару: Конденсатори Корпус: Rm=5mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.