Продукція > AVX > BF014D0683KDA
BF014D0683KDA AVX
Виробник: AVX
Конденсатор пленочный (C=68 nF +/-10%, 63Vdc (40Vac), 7.5x2.5x6.5mm, Rm=5.0mm, -55 to +100C).... Група товару: Конденсатори Корпус: Rm=5mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
Написати відгук
Конденсатор пленочный (C=68 nF +/-10%, 63Vdc (40Vac), 7.5x2.5x6.5mm, Rm=5.0mm, -55 to +100C).... Група товару: Конденсатори Корпус: Rm=5mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.