Продукція > 1ST LED LIGHTING > BF1027-6ES20W-EC-CCT
BF1027-6ES20W-EC-CCT
BF1027-6ES20W-EC-CCT 1ST LED LIGHTING
2849327.pdf
Виробник: 1ST LED LIGHTING
Description: 1ST LED LIGHTING - BF1027-6ES20W-EC-CCT - Lichtleiste, LED, 20W, 240V AC
tariffCode: 95051090
Lampensockel: -
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Eingangsspannung: 240VAC
Beleuchtungsart: LED-Leuchtröhre
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Eingangsleistung: -
usEccn: EAR99
Produktpalette: Meteor
SVHC: To Be Advised
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1ST LED LIGHTING - BF1027-6ES20W-EC-CCT - Lichtleiste, LED, 20W, 240V AC, tariffCode: 95051090, Lampensockel: -, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, isCanonical: Y, Eingangsspannung: 240VAC, Beleuchtungsart: LED-Leuchtröhre, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Eingangsleistung: -, usEccn: EAR99, Produktpalette: Meteor, SVHC: To Be Advised.