BF1202WR,115
BF1202WR,115 NXP USA Inc.
BF1202(R,WR)_Rev_Sept2010.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: MOSFET 2N-CH 10V 30MA SOT343R
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-82A, SOT-343
Current Rating (Amps): 30mA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 400MHz
Configuration: N-Channel Dual Gate
Gain: 30.5dB
Technology: MOSFET
Noise Figure: 0.9dB
Supplier Device Package: CMPAK-4
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 10 V
Voltage - Test: 5 V
Current - Test: 12 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET 2N-CH 10V 30MA SOT343R, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-82A, SOT-343, Current Rating (Amps): 30mA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 400MHz, Configuration: N-Channel Dual Gate, Gain: 30.5dB, Technology: MOSFET, Noise Figure: 0.9dB, Supplier Device Package: CMPAK-4, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 10 V, Voltage - Test: 5 V, Current - Test: 12 mA.
Інші пропозиції BF1202WR,115
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BF1202WR,115 BF1202WR,115 Виробник : NXP USA Inc. BF1202(R,WR)_Rev_Sept2010.pdf Description: MOSFET 2N-CH 10V 30MA SOT343R
Packaging: Cut Tape (CT)
Current Rating (Amps): 30mA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 400MHz
Gain: 30.5dB
Technology: MOSFET
Noise Figure: 0.9dB
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 10 V
Voltage - Test: 5 V
Current - Test: 12 mA