BF24TFREDUPS
BF24TFREDUPS Ventamatic
Виробник: Ventamatic
Description: MAXXAIR 24" TILT HEAVY DUTY ROLL
Packaging: Box
Type: Portable Barrel Fan
Air Flow: 4000 CFM
Height: 30"
Approval Agency: UL, cUL
Drive Type: Direct
Motor Type: PSC
Part Status: Active
Depth: 12"
Horsepower: 1/4
Width (Inches): 29
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MAXXAIR 24" TILT HEAVY DUTY ROLL, Packaging: Box, Type: Portable Barrel Fan, Air Flow: 4000 CFM, Height: 30", Approval Agency: UL, cUL, Drive Type: Direct, Motor Type: PSC, Part Status: Active, Depth: 12", Horsepower: 1/4, Width (Inches): 29.