Продукція > MATRIX VISION GMBH > BF3-5M-0004FG-1005A0
BF3-5M-0004FG-1005A0 Matrix Vision GmbH
Виробник: Matrix Vision GmbH
Description: INDUSTRIAL USB 3.0 BOARD LEVEL C
Packaging: Box
Package / Case: Module
Type: CMOS
Operating Temperature: 0°C ~ 45°C
Voltage - Supply: 10V ~ 28V
Pixel Size: 6.9µm x 6.9µm
Active Pixel Array: 728H x 544V
Frames per Second: 436.9
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUSTRIAL USB 3.0 BOARD LEVEL C, Packaging: Box, Package / Case: Module, Type: CMOS, Operating Temperature: 0°C ~ 45°C, Voltage - Supply: 10V ~ 28V, Pixel Size: 6.9µm x 6.9µm, Active Pixel Array: 728H x 544V, Frames per Second: 436.9.