BF5000A400
BF5000A400 LOVATO ELECTRIC
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Description: LOVATO ELECTRIC - BF5000A400 - Schütz, 50 A, DIN-Schiene, 1 kV, 3PST-NO, 3-polig, 30 kW
tariffCode: 85364900
Schaltleistung, AC1: 102kW
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Schaltstrom AC3: 50A
isCanonical: Y
Laststrom, induktiv: 50A
usEccn: EAR99
Schaltstrom AC1: 90A
Schaltleistung, AC3: 30kW
DC-Nennspannung Spule: -
euEccn: NLR
Laststrom, ohmsch: 90A
AC-Nennspannung Spule: 400V
Relaismontage: DIN-Schiene
Betriebsspannung: 1kV
Polzahl: 3-polig
Produktpalette: BF50 Series
productTraceability: No
Kontaktkonfiguration: 3PST-NO
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LOVATO ELECTRIC - BF5000A400 - Schütz, 50 A, DIN-Schiene, 1 kV, 3PST-NO, 3-polig, 30 kW, tariffCode: 85364900, Schaltleistung, AC1: 102kW, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Schaltstrom AC3: 50A, isCanonical: Y, Laststrom, induktiv: 50A, usEccn: EAR99, Schaltstrom AC1: 90A, Schaltleistung, AC3: 30kW, DC-Nennspannung Spule: -, euEccn: NLR, Laststrom, ohmsch: 90A, AC-Nennspannung Spule: 400V, Relaismontage: DIN-Schiene, Betriebsspannung: 1kV, Polzahl: 3-polig, Produktpalette: BF50 Series, productTraceability: No, Kontaktkonfiguration: 3PST-NO, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).