BF6500A024 LOVATO ELECTRIC
LOVATO-2-EN.pdf LOVATO-2-DE.pdf
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Category: Contactors - Main modules
Description: Contactor: 3-pole; NO x3; 24VAC; 65A; for DIN rail mounting; BF
Type of contactor: 3-pole
Contacts configuration: NO x3
Control voltage: 24V AC
Max. operating current: 65A
Mounting: for DIN rail mounting
Manufacturer series: BF
Leads: screw terminals
Width: 55mm
Height: 136mm
Insulation voltage: 690V
Supply voltage frequency: 50/60Hz
Operating temperature: -50...70°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Contactors - Main modules, Description: Contactor: 3-pole; NO x3; 24VAC; 65A; for DIN rail mounting; BF, Type of contactor: 3-pole, Contacts configuration: NO x3, Control voltage: 24V AC, Max. operating current: 65A, Mounting: for DIN rail mounting, Manufacturer series: BF, Leads: screw terminals, Width: 55mm, Height: 136mm, Insulation voltage: 690V, Supply voltage frequency: 50/60Hz, Operating temperature: -50...70°C.