Продукція > BF7 > BF770AE-6327
BF770AE-6327
Виробник:
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BF770AE-6327
Description: RF TRANS NPN 12V 6GHZ SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: NPN, Operating Temperature: 150°C (TJ), Gain: 9.5dB ~ 14.5dB, Power - Max: 300mW, Current - Collector (Ic) (Max): 90mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 12V, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 70 @ 30mA, 8V, Frequency - Transition: 6GHz, Noise Figure (dB Typ @ f): 1.5dB ~ 2.6dB @ 900MHz ~ 1.8GHz, Supplier Device Package: PG-SOT23, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції BF770AE-6327
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BF 770A E6327 BF 770A E6327 Виробник : Infineon Technologies fundamentals-of-power-semiconductors Description: RF TRANS NPN 12V 6GHZ SOT23-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Gain: 9.5dB ~ 14.5dB
Power - Max: 300mW
Current - Collector (Ic) (Max): 90mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 12V
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 70 @ 30mA, 8V
Frequency - Transition: 6GHz
Noise Figure (dB Typ @ f): 1.5dB ~ 2.6dB @ 900MHz ~ 1.8GHz