BFA08070230 LOVATO ELECTRIC
LOVATO-04-EN.pdf
Виробник: LOVATO ELECTRIC
Category: Starters
Description: Star-delta starter; 75kW; 140A; screw terminals; 50/60Hz; 230VAC
Type of automation module: star-delta starter
Supply voltage frequency: 50/60Hz
Max. operating current: 140A
Rated coil voltage: 230V AC
Leads: screw terminals
Switching capacity: 75kW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Starters, Description: Star-delta starter; 75kW; 140A; screw terminals; 50/60Hz; 230VAC, Type of automation module: star-delta starter, Supply voltage frequency: 50/60Hz, Max. operating current: 140A, Rated coil voltage: 230V AC, Leads: screw terminals, Switching capacity: 75kW.