BFC-D45-7-32-012
BFC-D45-7-32-012 Glass Acoustic Innovations Co. Ltd.
BFC-D45-7-32-012.pdf
Виробник: Glass Acoustic Innovations Co. Ltd.
Description: SPEAKR 32OHM 40MW TOP PORT 113DB
Packaging: Box
Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.291" (7.40mm)
Part Status: Active
Impedance: 32 Ohms
Power - Max: 100 mW
Power - Rated: 40 mW
Frequency Range: 10 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 113.00
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 170 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKR 32OHM 40MW TOP PORT 113DB, Packaging: Box, Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.291" (7.40mm), Part Status: Active, Impedance: 32 Ohms, Power - Max: 100 mW, Power - Rated: 40 mW, Frequency Range: 10 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 113.00, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).