Продукція > INFINEON > BFP405FE6327
BFP405FE6327 INFINEON
Виробник: INFINEON
05+
на замовлення 15010 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF TRANS NPN 5V 25GHZ 4-TSFP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: NPN, Operating Temperature: 150°C (TJ), Gain: 22.5dB, Power - Max: 55mW, Current - Collector (Ic) (Max): 12mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 5V, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 60 @ 5mA, 4V, Frequency - Transition: 25GHz, Noise Figure (dB Typ @ f): 1.25dB @ 1.8GHz, Supplier Device Package: 4-TSFP.
Інші пропозиції BFP405FE6327
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BFP 405F E6327 BFP 405F E6327 Виробник : Infineon Technologies BFP405F.pdf Description: RF TRANS NPN 5V 25GHZ 4-TSFP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Gain: 22.5dB
Power - Max: 55mW
Current - Collector (Ic) (Max): 12mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 5V
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 60 @ 5mA, 4V
Frequency - Transition: 25GHz
Noise Figure (dB Typ @ f): 1.25dB @ 1.8GHz