Продукція > INFINEON > BFP540FE6327
BFP540FE6327 INFINEON
Виробник: INFINEON
2002 TO23-4
на замовлення 2815 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF TRANS NPN 5V 30GHZ 4-TSFP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: NPN, Operating Temperature: 150°C (TJ), Gain: 20dB, Power - Max: 250mW, Current - Collector (Ic) (Max): 80mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 5V, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 50 @ 20mA, 3.5V, Frequency - Transition: 30GHz, Noise Figure (dB Typ @ f): 0.9dB ~ 1.4dB @ 1.8GHz, Supplier Device Package: 4-TSFP, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції BFP540FE6327
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BFP 540F E6327 BFP 540F E6327 Виробник : Infineon Technologies BFP%20540F%20E6327.pdf Description: RF TRANS NPN 5V 30GHZ 4-TSFP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Gain: 20dB
Power - Max: 250mW
Current - Collector (Ic) (Max): 80mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 5V
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 50 @ 20mA, 3.5V
Frequency - Transition: 30GHz
Noise Figure (dB Typ @ f): 0.9dB ~ 1.4dB @ 1.8GHz