Продукція > INFINEON > BFR360FE6765
BFR360FE6765 INFINEON
Виробник: INFINEON
03+
на замовлення 228010 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF TRANS NPN 9V 14GHZ TSFP-3-1, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-723, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: NPN, Operating Temperature: 150°C (TJ), Gain: 15.5dB, Power - Max: 210mW, Current - Collector (Ic) (Max): 35mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 9V, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 90 @ 15mA, 3V, Frequency - Transition: 14GHz, Noise Figure (dB Typ @ f): 1dB @ 1.8GHz, Supplier Device Package: PG-TSFP-3-1.
Інші пропозиції BFR360FE6765
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BFR 360F E6765 BFR 360F E6765 Виробник : Infineon Technologies BFR360F.pdf Description: RF TRANS NPN 9V 14GHZ TSFP-3-1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-723
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Gain: 15.5dB
Power - Max: 210mW
Current - Collector (Ic) (Max): 35mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 9V
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 90 @ 15mA, 3V
Frequency - Transition: 14GHz
Noise Figure (dB Typ @ f): 1dB @ 1.8GHz
Supplier Device Package: PG-TSFP-3-1
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-723
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN
Gain: 15.5dB
Power - Max: 210mW
Frequency - Transition: 14GHz