Продукція > PULSE ELECTRONICS > BFSI00121109100M05
BFSI00121109100M05
BFSI00121109100M05 Pulse Electronics
BFSI00121109100M05
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.433" W (12.00mm x 11.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 12mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 17.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.346" (8.80mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 13 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.472" L x 0.433" W (12.00mm x 11.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 12mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 17.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.346" (8.80mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 13 A.