BG0703-B05-200-0 NMB Technologies Corporation
07530GA.pdf
Виробник: NMB Technologies Corporation
Description: FAN BLOWER 75.7X30MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2200 RPM
Air Flow: 7.4 CFM (0.207m³/min)
Width: 30.00mm
Weight: 0.198 lb (89.81 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE
Fan Type: Blower
Noise: 29.5dB
Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Power (Watts): 1.68 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 75.7X30MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2200 RPM, Air Flow: 7.4 CFM (0.207m³/min), Width: 30.00mm, Weight: 0.198 lb (89.81 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE, Fan Type: Blower, Noise: 29.5dB, Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa), Power (Watts): 1.68 W.