BG225VA15CP
BG225VA15CP Pflitsch
Виробник: Pflitsch
Description: CABLE GLAND 12-15MM M25 BRASS
Packaging: Bag
Color: Silver
Material: Stainless Steel
Thread Size: M25x1.5
Type: Cable Gland
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Panel Hole Size: 0.984" (25.0mm)
Includes: Sealing Ring
Ingress Protection: IP66/IP68/IP69 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Part Status: Active
Outside Cable Diameter (Max): 0.591" (15.00mm)
Outside Cable Diameter (Min): 0.472" (12.00mm)
Thread Length: 0.394" (10.00mm)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE GLAND 12-15MM M25 BRASS, Packaging: Bag, Color: Silver, Material: Stainless Steel, Thread Size: M25x1.5, Type: Cable Gland, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Panel Hole Size: 0.984" (25.0mm), Includes: Sealing Ring, Ingress Protection: IP66/IP68/IP69 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Part Status: Active, Outside Cable Diameter (Max): 0.591" (15.00mm), Outside Cable Diameter (Min): 0.472" (12.00mm), Thread Length: 0.394" (10.00mm).