BG240VA26CP
BG240VA26CP Pflitsch
Katalog_KV_09_Hygiene_Hygienic.pdf
Виробник: Pflitsch
Description: CABLE GLAND 23-26MM M40 S STEEL
Packaging: Bag
Color: Silver
Material: Stainless Steel
Thread Size: M40x1.5
Type: Cable Gland
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Panel Hole Size: 1.575" (40.0mm)
Includes: Sealing Ring
Ingress Protection: IP66/IP68/IP69 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Outside Cable Diameter (Max): 1.024" (26.00mm)
Outside Cable Diameter (Min): 0.906" (23.00mm)
Thread Length: 0.433" (11.00mm)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE GLAND 23-26MM M40 S STEEL, Packaging: Bag, Color: Silver, Material: Stainless Steel, Thread Size: M40x1.5, Type: Cable Gland, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Panel Hole Size: 1.575" (40.0mm), Includes: Sealing Ring, Ingress Protection: IP66/IP68/IP69 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Outside Cable Diameter (Max): 1.024" (26.00mm), Outside Cable Diameter (Min): 0.906" (23.00mm), Thread Length: 0.433" (11.00mm).