BGA-STD-010
BGA-STD-010 ABL HEATSINKS
1525849.pdf
Виробник: ABL HEATSINKS
Description: ABL HEATSINKS - BGA-STD-010 - Kühlkörper, für Ball-Grid-Array, Standard, 27 °C/W, BGA, 13.5 mm, 10 mm, 13 mm
tariffCode: 76041090
rohsCompliant: YES
Außenhöhe - imperial: 0.39"
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Außenhöhe - metrisch: 10mm
euEccn: NLR
Außenbreite - metrisch: 13.5mm
Wärmewiderstand: 27°C/W
Produktpalette: -
Gekühlte Bauformen/Gehäuse: BGA
productTraceability: No
Außendurchmesser - metrisch: -
Außendurchmesser - imperial: -
Kühlkörpermaterial: Aluminium
Außenlänge - metrisch: 13mm
Außenbreite - Zoll: 0.53"
Außenlänge - imperial: 0.51"
на замовлення 5351 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ABL HEATSINKS - BGA-STD-010 - Kühlkörper, für Ball-Grid-Array, Standard, 27 °C/W, BGA, 13.5 mm, 10 mm, 13 mm, tariffCode: 76041090, rohsCompliant: YES, Außenhöhe - imperial: 0.39", hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Außenhöhe - metrisch: 10mm, euEccn: NLR, Außenbreite - metrisch: 13.5mm, Wärmewiderstand: 27°C/W, Produktpalette: -, Gekühlte Bauformen/Gehäuse: BGA, productTraceability: No, Außendurchmesser - metrisch: -, Außendurchmesser - imperial: -, Kühlkörpermaterial: Aluminium, Außenlänge - metrisch: 13mm, Außenbreite - Zoll: 0.53", Außenlänge - imperial: 0.51".