BGC-D40-22-4-002
BGC-D40-22-4-002 Glass Acoustic Innovations Co. Ltd.
BGC-D40-22-4-002.pdf
Виробник: Glass Acoustic Innovations Co. Ltd.
Description: SPEAKER 4OHM 5W TOP PORT 83DB
Packaging: Box
Size / Dimension: 1.567" Dia (39.80mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Glass Composite
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Eyelet
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 15 W
Power - Rated: 5 W
Frequency Range: 10 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 83.00
Efficiency - Testing: 500mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 4OHM 5W TOP PORT 83DB, Packaging: Box, Size / Dimension: 1.567" Dia (39.80mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Glass Composite, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Eyelet, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Part Status: Active, Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 15 W, Power - Rated: 5 W, Frequency Range: 10 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 83.00, Efficiency - Testing: 500mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).