BGN1P201N2
BGN1P201N2 BatteryGuy
Виробник: BatteryGuy
Description: BATTERY NICD 1.2V 1.2AH
Packaging: Bag
Capacity: 1.2Ah
Size / Dimension: 0.66" Dia x 1.69" H (16.8mm x 42.9mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 1.2 V
на замовлення 300 шт:
Написати відгук
Description: BATTERY NICD 1.2V 1.2AH, Packaging: Bag, Capacity: 1.2Ah, Size / Dimension: 0.66" Dia x 1.69" H (16.8mm x 42.9mm), Termination Style: Wire Leads with Connector, Battery Chemistry: Nickel Cadmium, Part Status: Active, Voltage - Rated: 1.2 V.