BGS-ZL30CN
BGS-ZL30CN Optex FA
BGS-ZL.pdf
Виробник: Optex FA
Description: BGS SENSOR LASER 10-300MM NPN M8
Packaging: Box
Adjustment Type: Adjustable, 4-Turn Potentiometer
Sensing Distance: 0.394" ~ 11.811" (10mm ~ 300mm)
Sensing Method: Background Suppression
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C (TA)
Output Configuration: NPN - Open Collector, Light-ON\Dark-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 250µs
Ingress Protection: IP67
Connection Method: Connector, M8
Light Source: Red (650nm)
Part Status: Active
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BGS SENSOR LASER 10-300MM NPN M8, Packaging: Box, Adjustment Type: Adjustable, 4-Turn Potentiometer, Sensing Distance: 0.394" ~ 11.811" (10mm ~ 300mm), Sensing Method: Background Suppression, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C (TA), Output Configuration: NPN - Open Collector, Light-ON\Dark-ON, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 250µs, Ingress Protection: IP67, Connection Method: Connector, M8, Light Source: Red (650nm), Part Status: Active.