BGS-ZM10CP4
BGS-ZM10CP4 Optex FA
BGS-ZM.pdf
Виробник: Optex FA
Description: BGS SENSOR LED 10-100MM PNP M8
Packaging: Box
Adjustment Type: Adjustable, 8-Turn Potentiometer
Sensing Distance: 0.394" ~ 3.937" (10mm ~ 100mm)
Sensing Method: Background Suppression
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C (TA)
Output Configuration: PNP - Open Collector, Light-ON\Dark-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 500µs
Ingress Protection: IP67
Connection Method: Connector, M8
Написати відгук
Description: BGS SENSOR LED 10-100MM PNP M8, Packaging: Box, Adjustment Type: Adjustable, 8-Turn Potentiometer, Sensing Distance: 0.394" ~ 3.937" (10mm ~ 100mm), Sensing Method: Background Suppression, Operating Temperature: -25°C ~ 55°C (TA), Output Configuration: PNP - Open Collector, Light-ON\Dark-ON, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 500µs, Ingress Protection: IP67, Connection Method: Connector, M8, Light Source: Red LED, Part Status: Active.