BIC-5K-380
BIC-5K-380 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - Chassis Mount AC to DC 5025W 180-305Vac 380Vdc 15A or DC to AC 5500W 335-430Vdc 16A 5000W 180-305Vac 22.5A CANBus protocol Grid Tied
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Built-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; for building in,modular; 5kW; 380VDC, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for building in; modular, Power: 5kW, Output voltage: 380V DC, Number of outputs: 2, Manufacturer series: BIC-5K, Operating temperature: -30...70°C, Body dimensions: 460x211x83.5mm, Additional functions: CANBus, Electrical connection: screw, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP, Output current: 15A, Efficiency: 93%, Supply voltage: 180...305V AC; 280...430V DC.
Інші пропозиції BIC-5K-380
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BIC-5K-380 Виробник : MEAN WELL Category: Built-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 5kW; 380VDC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for building in; modular
Power: 5kW
Output voltage: 380V DC
Number of outputs: 2
Manufacturer series: BIC-5K
Operating temperature: -30...70°C
Body dimensions: 460x211x83.5mm
Additional functions: CANBus
Electrical connection: screw
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP
Output current: 15A
Efficiency: 93%