BK/ABC-30-R
BK/ABC-30-R EATON ELECTRONICS
652097.pdf
Виробник: EATON ELECTRONICS
Description: EATON ELECTRONICS - BK/ABC-30-R - FUSE, CARTRIDGE, 30A, 6.3X32MM, FAST ACT
tariffCode: 85361050
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Nennspannung V AC: 250V
Schaltvermögen AC-Strom: 1kA
Sicherungsstrom: 30A
euEccn: NLR
Auslöseverhalten: Fast Acting
isCanonical: Y
Sicherungsgröße, imperial: 1/4" x 1-1/4"
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Sicherungsgröße, metrisch: 6.3mm x 32mm
usEccn: EAR99
Produktpalette: ABC Series
на замовлення 278 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Fuses 6,3x32mm - Fast, Description: Fuse: fuse; 30A; 250VAC; 125VDC; quick blow; ceramic,cylindrical, Rated voltage: 125V DC; 250V AC, Current rating: 30A, Kind of package: cardboard packaging, Type of fuse: fuse, Contact plating: nickel plated, Resistance: 2.225mΩ, Fuse size: 6.3x32mm, Voltage drop: 90mV, Breaking characteristics: 1In: min 4h; 1.35In: max 60min; 2In: max 120s, Breaking capacity: 200A / 250V AC; 400A / 125V DC; 1kA / 75V DC; 1kA / 125V AC, Energy I2t: 1429A2s, Manufacturer series: ABC, Contact material: brass, Fuse characteristics: quick blow, Kind of fuse: ceramic; cylindrical; miniature.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BK-ABC-30-R BK-ABC-30-R Виробник : EATON/BUSSMANN BK-ABC-1-2-R.pdf Category: Fuses 6,3x32mm - Fast
Description: Fuse: fuse; 30A; 250VAC; 125VDC; quick blow; ceramic,cylindrical
Rated voltage: 125V DC; 250V AC
Current rating: 30A
Kind of package: cardboard packaging
Type of fuse: fuse
Contact plating: nickel plated
Resistance: 2.225mΩ
Fuse size: 6.3x32mm
Voltage drop: 90mV
Breaking characteristics: 1In: min 4h; 1.35In: max 60min; 2In: max 120s
Breaking capacity: 200A / 250V AC; 400A / 125V DC; 1kA / 75V DC; 1kA / 125V AC
Energy I2t: 1429A2s
Manufacturer series: ABC
Contact material: brass
Fuse characteristics: quick blow
Kind of fuse: ceramic; cylindrical; miniature
на замовлення 99 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 390 шт:
BK/ABC-30-R BK/ABC-30-R Виробник : Eaton - Electronics Division eaton-abc-fast-acting-ceramic-tube-fuses-data-sheet.pdf Description: FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
Packaging: Bulk
Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Size / Dimension: 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Fuse Type: Cartridge, Ceramic
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: CSA, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200A AC, 400A DC
Current Rating (Amps): 30 A
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V