BK-ABC-V-15-R
BK-ABC-V-15-R EATON/BUSSMANN
BK-ABC-1-2-R.pdf
Виробник: EATON/BUSSMANN
Category: Fuses 6,3x32mm - Fast
Description: Fuse: fuse; 15A; 250VAC; 125VDC; quick blow; 6.3x32mm; ABC; brass
Contact plating: nickel plated
Fuse characteristics: quick blow
Energy I2t: 200.2A2s
Fuse size: 6.3x32mm
Resistance: 5.53mΩ
Current rating: 15A
Voltage drop: 0.1V
Breaking characteristics: 1In: min 4h; 1.35In: max 60min; 2In: max 120s
Breaking capacity: 750A / 250V AC; 10kA / 125V AC; 10kA / 125V DC
Rated voltage: 125V DC; 250V AC
Manufacturer series: ABC
Kind of package: cardboard packaging
Kind of fuse: axial; ceramic; cylindrical; miniature
Contact material: brass
Type of fuse: fuse
на замовлення 37 шт:
Написати відгук
Category: Fuses 6,3x32mm - Fast, Description: Fuse: fuse; 15A; 250VAC; 125VDC; quick blow; 6.3x32mm; ABC; brass, Contact plating: nickel plated, Fuse characteristics: quick blow, Energy I2t: 200.2A2s, Fuse size: 6.3x32mm, Resistance: 5.53mΩ, Current rating: 15A, Voltage drop: 0.1V, Breaking characteristics: 1In: min 4h; 1.35In: max 60min; 2In: max 120s, Breaking capacity: 750A / 250V AC; 10kA / 125V AC; 10kA / 125V DC, Rated voltage: 125V DC; 250V AC, Manufacturer series: ABC, Kind of package: cardboard packaging, Kind of fuse: axial; ceramic; cylindrical; miniature, Contact material: brass, Type of fuse: fuse.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BK/ABC-V-15-R BK/ABC-V-15-R Виробник : Eaton Electronics eaton_abc_fast_acting_ceramic_tube_fuses_data_shee-1608436.pdf Cartridge Fuses 250VAC/125VDC 15A Axial Lead
на замовлення 79 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
BK/ABC-V-15-R BK/ABC-V-15-R Виробник : Eaton - Electronics Division eaton-abc-fast-acting-ceramic-tube-fuses-data-sheet.pdf Description: FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB
Packaging: Bulk
Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Size / Dimension: 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm)
Fuse Type: Cartridge, Ceramic
Mounting Type: Through Hole
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: CSA, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 750A AC, 10kA DC
Current Rating (Amps): 15 A
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V
Melting I²t: 200.2
на замовлення 57 шт:
BK/ABC-V-15-R BK/ABC-V-15-R Виробник : Bussmann / Eaton eaton-abc-fast-acting-ceramic-tube-fuses-data-shee-1608436.pdf Cartridge Fuses 250VAC/125VDC 15A Axial Lead
на замовлення 217 шт:
BK/ABC-V-15-R BK/ABC-V-15-R Виробник : EATON ELECTRONICS 652097.pdf Description: EATON ELECTRONICS - BK/ABC-V-15-R - FUSE, AXIAL, 15A, 6.3X32MM, FAST ACTING
rohsCompliant: YES
Nennspannung V AC: 250V
Schaltvermögen AC-Strom: 750A
Sicherungsstrom: 15A
directShipCharge: 25
Sicherungsgröße, metrisch: 6.3mm x 32mm