BK/AGC-15-R
BK/AGC-15-R EATON ELECTRONICS
695435.pdf
Виробник: EATON ELECTRONICS
Description: EATON ELECTRONICS - BK/AGC-15-R - FUSE, CARTRIDGE, 15A, 6.3X32MM, FAST ACT
tariffCode: 85361050
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennspannung V AC: 32V
Schaltvermögen AC-Strom: 1kA
Sicherungsstrom: 15A
euEccn: NLR
Auslöseverhalten: Fast Acting
isCanonical: Y
Sicherungsgröße, imperial: 1/4" x 1-1/4"
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Sicherungsgröße, metrisch: 6.3mm x 32mm
usEccn: EAR99
Produktpalette: AGC Series
на замовлення 1245 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EATON ELECTRONICS - BK/AGC-15-R - FUSE, CARTRIDGE, 15A, 6.3X32MM, FAST ACT, tariffCode: 85361050, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Nennspannung V AC: 32V, Schaltvermögen AC-Strom: 1kA, Sicherungsstrom: 15A, euEccn: NLR, Auslöseverhalten: Fast Acting, isCanonical: Y, Sicherungsgröße, imperial: 1/4" x 1-1/4", hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Sicherungsgröße, metrisch: 6.3mm x 32mm, usEccn: EAR99, Produktpalette: AGC Series.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
BK/AGC-15-R BK/AGC-15-R Виробник : Eaton - Electronics Division eaton-agc-fast-acting-glass-tube-fuses-data-sheet.pdf Description: FUSE GLASS 15A 32VAC 3AB 3AG
Packaging: Bulk
Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Size / Dimension: 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Fuse Type: Cartridge, Glass
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: CSA, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 1kA
Current Rating (Amps): 15 A
Voltage Rating - AC: 32 V
Melting I²t: 807.75
Мінімальне замовлення: 7
BK-AGC-15-R Виробник : Cooper Bussmann Запобіжник: плавка, швидкодіючий, 15А, 32ВAC, циліндровий,скляний Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт