BK-ATM-10LP
BK-ATM-10LP Bussmann / Eaton
Bus_Ele_DS_2048_ATM_Series-597783.pdf
Виробник: Bussmann / Eaton
Automotive Fuses LOW PROFILE MINI FUSE
на замовлення 248 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LOW PROFILE MINI FUSE, Packaging: Bulk, Package / Case: Blade, Miniature, Color: Red, Size / Dimension: 0.429" L x 0.150" W x 0.344" H (10.90mm x 3.81mm x 8.73mm), Fuse Type: Automotive, Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 1kA, Current Rating (Amps): 10 A, Voltage Rating - AC: 32 V, Voltage Rating - DC: 32 V.
Інші пропозиції BK-ATM-10LP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: Blade, Miniature
Color: Red
Size / Dimension: 0.429" L x 0.150" W x 0.344" H (10.90mm x 3.81mm x 8.73mm)
Fuse Type: Automotive
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 1kA
Current Rating (Amps): 10 A
Voltage Rating - AC: 32 V
Voltage Rating - DC: 32 V