Продукція > YAGEO > BKNTE03-015M5
BKNTE03-015M5
BKNTE03-015M5 YAGEO
CPC_NTC_NT.pdf
Виробник: YAGEO
Inrush Current Limiters 3A 15Ohms 2.5W 170C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук