Продукція > TAIYO YUDEN > BKP1005HS221-T
BKP1005HS221-T
BKP1005HS221-T Taiyo Yuden
detail?pn=BKP1005HS221-T  &u=M
Виробник: Taiyo Yuden
Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
на замовлення 20263 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
EMI Filter Beads, 0402 220 Ohm 25% Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт.
Інші пропозиції BKP1005HS221-T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BKP1005HS221-T BKP1005HS221-T Виробник : Taiyo Yuden detail?pn=BKP1005HS221-T  &u=M Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
BKP1005HS221-T Виробник : TAIYO detail?pn=BKP1005HS221-T  &u=M SMD
BKP1005HS221T Виробник : Taiyo Yuden EMI Filter Beads, 0402 220 Ohm 25% Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт