Продукція > PULSE ELECTRONICS > BKPB002012102R2TA2
BKPB002012102R2TA2
BKPB002012102R2TA2 Pulse Electronics
BKPx_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 190mOhm
Current - Saturation (Isat): 400mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 3 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 190mOhm, Current - Saturation (Isat): 400mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 3 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.1 A.