Продукція > PULSE ELECTRONICS > BKPB002016102R2TA6
BKPB002016102R2TA6
BKPB002016102R2TA6 Pulse Electronics
BKPB002016102R2TA6
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 130mOhm
Current - Saturation (Isat): 400mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 3 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 130mOhm, Current - Saturation (Isat): 400mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 3 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1 A.