Продукція > BETLUX > BL-D56A-21S-21
BL-D56A-21S-21
BL-D56A-21S-21 BetLux
info-owd.56ckgd.pdf
Виробник: BetLux
0.56" LED dual digit display; red (645nm); luminosity: 120 mcd; grey background; common cathode;IF=25mA;VF=2.2V BL-D56A-21S-21 OWD.56ckgd
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 57 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
0.56" LED dual digit display; red (645nm); luminosity: 120 mcd; grey background; common cathode;IF=25mA;VF=2.2V BL-D56A-21S-21 OWD.56ckgd, кількість в упаковці: 10 шт.