Продукція > BETLUX > BL-M12B571G-21
BL-M12B571G-21
BL-M12B571G-21 BetLux
info-owm12b571g-21.pdf
Виробник: BetLux
LED; 1.2" 5x7; green (570nm); luminosity: 95mcd; grey surface IF=30mA; VF=2.5V; common anode BL-M12B571G-21 OWM12B571G-21
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 50 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
LED; 1.2" 5x7; green (570nm); luminosity: 95mcd; grey surface IF=30mA; VF=2.5V; common anode BL-M12B571G-21 OWM12B571G-21, кількість в упаковці: 10 шт.