Продукція > BETLUX > BL-M14A581UHR-11
BL-M14A581UHR-11
BL-M14A581UHR-11 BetLux
info-owm14b581g-21.pdf
Виробник: BetLux
LED; 1.4" 5x8; red (645nm); luminosity: 120mcd; black surface IF=30mA; VF=2.5V; common cathode BL-M14A581UHR-11 OWM14A581UHR-11
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 50 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
LED; 1.4" 5x8; red (645nm); luminosity: 120mcd; black surface IF=30mA; VF=2.5V; common cathode BL-M14A581UHR-11 OWM14A581UHR-11, кількість в упаковці: 1 шт.