Продукція > BETLUX > BL-M14B581G-21
BL-M14B581G-21
BL-M14B581G-21 BetLux
info-owm14b581g-21.pdf
Виробник: BetLux
LED; 1.4" 5x8; green (570nm); luminosity: 100mcd; grey surface IF=30mA; VF=2.5V; common anode BL-M14B581G-21 OWM14B581G-21
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 50 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
LED; 1.4" 5x8; green (570nm); luminosity: 100mcd; grey surface IF=30mA; VF=2.5V; common anode BL-M14B581G-21 OWM14B581G-21, кількість в упаковці: 1 шт.