Продукція > BETLUX > BL-M19B881S-21
BL-M19B881S-21
BL-M19B881S-21 BetLux
info-owm19b881b-21.pdf
Виробник: BetLux
LED; 1.9" 8x8; red (660nm); luminosity: 270mcd; grey surface IF=25mA; VF=2.2V; common anode BL-M19B881S-21 OWM19B881S-21
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 20 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
LED; 1.9" 8x8; red (660nm); luminosity: 270mcd; grey surface IF=25mA; VF=2.2V; common anode BL-M19B881S-21 OWM19B881S-21, кількість в упаковці: 10 шт.