Продукція > BETLUX > BL-M23D881UG-21
BL-M23D881UG-21
BL-M23D881UG-21 BetLux
info-owm23d881ug-21.pdf
Виробник: BetLux
LED; 2.3" 8x8; green (574nm); luminosity: 380mcd; grey surface IF=30mA; VF=2.5V; common anode BL-M23D881UG-21 OWM23D881UG-21
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 20 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
LED; 2.3" 8x8; green (574nm); luminosity: 380mcd; grey surface IF=30mA; VF=2.5V; common anode BL-M23D881UG-21 OWM23D881UG-21, кількість в упаковці: 5 шт.