Продукція > BETLUX > BL-M23D881UY-21
BL-M23D881UY-21
BL-M23D881UY-21 BetLux
info-owm23d881ug-21.pdf
Виробник: BetLux
LED; 2.3" 8x8; yellow (590nm); luminosity: 255mcd; grey surface IF=30mA; VF=2.5V; common anode BL-M23D881UY-21 OWM23D881UY-21
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 20 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
LED; 2.3" 8x8; yellow (590nm); luminosity: 255mcd; grey surface IF=30mA; VF=2.5V; common anode BL-M23D881UY-21 OWM23D881UY-21, кількість в упаковці: 10 шт.