Продукція > BETLUX > BL-S36A-11G-21
BL-S36A-11G-21
BL-S36A-11G-21 BetLux
info-ows.36zkgd.pdf
Виробник: BetLux
0.36" LED single digit display; green (565nm); luminosity: 10 mcd; grey background; common cathode; IF=30mA; VF=2.5V BL-S36A-11G-21 OWS.36zkgd
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 130 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 130
Відгуки про товар
Написати відгук
0.36" LED single digit display; green (565nm); luminosity: 10 mcd; grey background; common cathode; IF=30mA; VF=2.5V BL-S36A-11G-21 OWS.36zkgd, кількість в упаковці: 10 шт.