Продукція > BETLUX > BL-T56A-31S-21
BL-T56A-31S-21
BL-T56A-31S-21 BetLux
info-owt.56ckgd.pdf
Виробник: BetLux
0.56" LED triple digit display; red (660nm); luminosity: 120 mcd; grey background; common cathode; IF=25mA; VF=2.2V BL-T56A-31S-21 OWT.56ckgd
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 126 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
0.56" LED triple digit display; red (660nm); luminosity: 120 mcd; grey background; common cathode; IF=25mA; VF=2.2V BL-T56A-31S-21 OWT.56ckgd, кількість в упаковці: 10 шт.