BL2010B-16-F
BL2010B-16-F BLA ETECH, EMV EMC
DS_BL2010.pdf
Packaging: Box
Inductance: 700µH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: Medical
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 16 A
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SINGLE PHASE EMC/EMI LINE FILTER, Packaging: Box, Inductance: 700µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: Medical, Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 16 A.