BL2020-10-F
BL2020-10-F BLA ETECH, EMV EMC
DS_BL2020.pdf
Packaging: Box
Inductance: 800µH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 10 A
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SINGLE PHASE EMC/EMI LINE FILTER, Packaging: Box, Inductance: 800µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 10 A.