BL2030-16-F
BL2030-16-F BLA ETECH, EMV EMC
DS_BL2030.pdf
Packaging: Box
Inductance: 4mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: UL
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 16 A
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SINGLE PHASE EMC/EMI LINE FILTER, Packaging: Box, Inductance: 4mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: UL, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 16 A.