BL2090B-10-F
BL2090B-10-F BLA ETECH, EMV EMC
DS_BL2090.pdf
Виробник: BLA ETECH, EMV EMC
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Packaging: Box
Inductance: 16mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: Medical
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 10 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT, Packaging: Box, Inductance: 16mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: Medical, Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 10 A.