BL358-180-T
BL358-180-T BLA ETECH, EMV EMC
BL358-180-T%20Drawing.pdf
Виробник: BLA ETECH, EMV EMC
Description: 180Amp, 480VAC 3Ph EMI FILTER
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Termination Style: Terminal Block, Threaded Post (M10)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE
Frequency - Operating: 50Hz ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 480 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 180 A
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 180Amp, 480VAC 3Ph EMI FILTER, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Termination Style: Terminal Block, Threaded Post (M10), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, Frequency - Operating: 50Hz ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 480 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 180 A.