BLA05-12W06
BLA05-12W06 Bellnix Co., Ltd.
BLA05.pdf
Виробник: Bellnix Co., Ltd.
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 1.4W
Packaging: Bulk
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Package / Case: 7-SMD Module
Size / Dimension: 0.80" L x 0.55" W x 0.38" H (20.3mm x 14.0mm x 9.7mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 9V
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 60mA, 60mA
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Part Status: Active
Power (Watts): 1.4 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 500 V
на замовлення 122 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 1.4W, Packaging: Bulk, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Package / Case: 7-SMD Module, Size / Dimension: 0.80" L x 0.55" W x 0.38" H (20.3mm x 14.0mm x 9.7mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 9V, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 60mA, 60mA, Voltage - Input (Min): 3V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Part Status: Active, Power (Watts): 1.4 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 500 V.