BLA0912-250
BLA0912-250 Ampleon USA Inc.
BLA0912-250.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: OXIDE SEMICONDUCTOR FET
Packaging: Bulk
Package / Case: SOT-502A
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 960MHz ~ 1.215GHz
Configuration: N-Channel
Power - Output: 250W
Gain: 13dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT502A
Part Status: Active
на замовлення 1038 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OXIDE SEMICONDUCTOR FET, Packaging: Bulk, Package / Case: SOT-502A, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 960MHz ~ 1.215GHz, Configuration: N-Channel, Power - Output: 250W, Gain: 13dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT502A, Part Status: Active.