BLA1011-10,112
BLA1011-10,112 Ampleon USA Inc.
BLA1011-10.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 36V SOT467C
Packaging: Bulk
Package / Case: SOT-467C
Current Rating (Amps): 2.2A
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.03GHz ~ 1.09GHz
Power - Output: 10W
Gain: 15dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT467C
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 75 V
Voltage - Test: 36 V
Current - Test: 50 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 36V SOT467C, Packaging: Bulk, Package / Case: SOT-467C, Current Rating (Amps): 2.2A, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 1.03GHz ~ 1.09GHz, Power - Output: 10W, Gain: 15dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT467C, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 75 V, Voltage - Test: 36 V, Current - Test: 50 mA.