BLA1011-10
BLA1011-10 Ampleon USA Inc.
PHGL-S-A0001575927-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 36V SOT467C
Packaging: Bulk
Package / Case: SOT-467C
Current Rating (Amps): 100µA
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.03GHz ~ 1.09GHz
Power - Output: 10W
Gain: 15dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: SOT467C
Part Status: Active
Voltage - Rated: 75 V
Voltage - Test: 36 V
Current - Test: 50 mA
на замовлення 373 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 36V SOT467C, Packaging: Bulk, Package / Case: SOT-467C, Current Rating (Amps): 100µA, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 1.03GHz ~ 1.09GHz, Power - Output: 10W, Gain: 15dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: SOT467C, Part Status: Active, Voltage - Rated: 75 V, Voltage - Test: 36 V, Current - Test: 50 mA.